5 grudnia, 2021

Rodzinne z Niemiec

By mailbymail
Rodzinne z Niemiec

Naszą firmę tworzy kolektyw pracowników z długoletnim doświadczeniem w branży. Świadczymy usługi w zakresie spraw takich jak:

– rozliczenie podatku z Niemiec

– zwrot podatku z niemieckiego urzędu skarbowego Finanzamt z tytułu zatrudnienia

W dodatku świadczymy usługi dotyczące ubiegania się o zasiłek rodzinny oraz rodzicielski z Niemiec na dzieci Kindergeld oraz Elterngeld z niemieckiego urzędu Familienkasse.

Staramy się także pomagać w uzyskaniu ekwiwalentu za niewykorzystany urlop z niemieckiej kasy urlopowej Soka-Bau.

Nasze urząd, DE-TAX zapewni by nasz kupujący który skorzysta z naszych usług będzie rad z naszej współpracy. Nie działamy za pomocą pośredników co pozwala naszym klientom na uzyskiwanie natychmiastowej informacji na temat ich sprawy.

Znajdujemy się w Kujawsko-pomorskim, w Bydgoszczy ale obsługujemy klientów z całej Polski.

Tak aby móc przeprowadzić rozliczenie podatku z niemieckim urzędem skarbowym potrzebna jest karta Lohnsteuerbescheinigug, którą powinien wystawić pracodawca. Termin deklaracji zależny jest od nadanej klasy podatkowej a wysokość zwrotu jest determinowana przez uzyskane przychody w ciągu całego roku jak także od zastosowanych rozliczeń. Nasze biuro gwarantuje bezpłatne oszacowanie wysokości zwrotu a także przygotuje potrzebne dokumenty, ażeby nieuszkodzony proces przebiegł przy możliwie jak najmniejszym zaangażowaniu klienta. Czas wymagania na zwrot podatku wynosi acz od 4 do 6 miesięcy.

Przeciwnie zaś o zasiłek Kindergeld można się ubiegać do 6 miesięcy nazad od daty złożenia wniosku do urzędu Familienkasse. W takim przypadku także przygotuje potrzebne dokumenty a także konstatacja oraz poprowadzi sprawę o zasiłek tak by angażowała naszych klientów w jak najmniejszym stopniu.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego czy też mailowego.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis: