26 września, 2021

Kurs Terapeuta SPA

By mailbymail
Kurs Terapeuta SPA

Bio-Mas to miejsce, gdzie możecie zdobyć wykształcenie w zakresie masażu. Jeżeli interesuje Was ta tematyka i czujecie się spośród nią dobrze, to koniecznie zgłoście się do nas na szkoleń. Mamy niezwykle bogatą ofertę, przeto możecie być pewni tego, że coś na pewno u nas dla siebie odszukacie. Kursy organizowane są w małych, klimatycznych grupach od 4 do 6 osób. Dzięki takiemu osoba prowadząca szkolenie jest w stanie przeznaczyć dużo czasu uczestnikom, lepiej przygotowując ich do wykonywania konkretnych rodzai masażu.
Szkoła masażu posiada własną siedzibę w Kielcach. Spośród naszych usług korzystają nie tylko mieszkańcy miasta, ale także osoby, które przyjeżdżają do nas spośród okolic Kielc. Dziękujemy za obdarzone zaufanie. Dbamy o to, iżby jakakolwiek osoba mogła wynieść od nas konieczne informacje, a co najważniejsze umiejętności. Na naszej liście szkoleń mieszczą się innowacyjne techniki masażu SPA, masaż w zabiegach SPA, masaż gorącą czekoladą, miodowy masaż rosyjski, kurs masażu balijskiego, masaż bambusem, kurs masażu lomi lomi, a dodatkowo mnóstwo innych.
Przekonajcie się sami, że zawsze odnajdziecie się pod opieką wykwalifikowanej kadry. Przeszkoliliśmy już kilkaset osób, jakie teraz są w stanie samodzielnie wykonywać konkretne zabiegi.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 04.05.2022 14:54:43)

Podlinkuj wpis: