12 czerwca, 2022

Walne zgromadzenie przez internet

By mailbymail
Walne zgromadzenie przez internet

Nasz młody i również dynamiczny zespół posiada kwalifikacje i również doświadczenie zdobyte w trakcie lat pracy na rynku kapitałowym. Jesteśmy stałym partnerem kilkudziesięciu firm, instytutów, giełd lub stowarzyszeń. Jesteśmy nadzwyczaj elastyczni, zawsze staramy się dostosować nasze rozwiązanie do wymagań klienta. Proponujemy nasze usługi w zakresie:

– profesjonalnej obsługi walnych zgromadzeń akcjonariuszy i również udziałowców,

– doradztwa korporacyjnego, w tym w zakresie corporate governance i również stosowania zasad ładu korporacyjnego,

– doradztwa związanego z public relations i również investor relations, z funkcjonowaniem spółki na rynku kapitałowym,

– kursów dotyczących obowiązków informacyjnych spółek publicznych.

Dysponujemy innowacyjnym sprzętem, innowacyjnymi rozwiązaniami i wykwalifikowanym zespołem. Systemy głosowań elektronicznych obsługują wszystkie typy głosowań, a nasza strona pozwala na proste rozplanowanie dowolnych głosowań i na szybkie dodawanie nowych, nieplanowanych.

Proponujemy wszystko co jest potrzebne dla prawidłowego i również szybkiego przebiegu głosowań na WZA, i ich ciekawej wizualizacji. Nasze skupienie pada na to by nasze usługi były|dawny skutecznym wsparciem dla strategii dobrych relacji inwentarskich i również wypełniania zasad ładu korporacyjnego. Nasza usługa głosowania zdalnego w Internecie obejmuje również tłumaczenie symultaniczne na języki obce w zależności od potrzeb i również wymagań klienta. System gwarantuje zachowanie wszystkich praw akcjonariusza wynikających z przepisów KSH.

Dzięki naszemu doświadczeniu na rynku, służymy naszym klientom fachową i również merytoryczną radą w zakresie walnych zgromadzeń.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i również postaramy się kontrować na wszelkie pytania. Namawiamy do kontaktu


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 28.11.2022 20:38:37)

Podlinkuj wpis: