24 listopada, 2021

Depilacja laserowa opole

By mailbymail
Depilacja laserowa opole

Trudno zatuszować, że depilacja włosów na ciele bywa czasochłonna i bolesna. Na szczęście w dzisiejszych czasach dostępne są nowoczesne, szybkie i – co najważniejsze – trwałe formy usuwania niechcianego owłosienia.
Czym jest depilacja laserowa?
Depilacja laserowa działa na zasadzie podgrzewania cebulki włosa poprzez strugę światła wydawaną poprzez właściwy laser. Energia tworzy się podczas kontaktu światła z melatoniną zawartą w cebulce i doprowadza do nieodwracalnego uszkodzenia cebulki.
Przebieg zabiegu
Depilacja laserowa Opole oraz w wielu innych miastach zwykle poprzedzona jest konsultacją, w trakcie której kosmetolog robi wywiad, bada wygląd cery i włosów oraz wybiera na podstawie tychże danych parametry zabiegu.
Podczas wizyty obszar zabiegu naświetlany jest laserem. W zależności od charakterystyki włosa oraz wyglądu cery i wielkości strefy poddanej zabiegowi może on trwać od kilku do chociażby kilkudziesięciu minut.
Po zabiegu niezwykle ważna jest właściwa pielęgnacja cery. Nie można miejsca poddanego zabiegowi opalać ani stosować żadnych substancji podrażniających, w tym mydła i dezodorantu. Zabronione jest także stosowanie retinolu w każdej formie; doustnej bądź w postaci kremu.
Kilka dni po zabiegu może utrzymywać się podrażnienie i zaczerwienienie cery, jakie samoistnie ustąpi.
Zabiegi należy powtarzać co 6-8 tygodni aż do osiągnięcia satysfakcjonującego efektu.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 25.04.2022 15:31:13)

Podlinkuj wpis: