12 maja, 2020

Media System – instalacje elektryczne Olsztyn

By mailbymail

Spółka Media System zajmuje się szeroko rozumianymi instalacjami dla firm i klientów indywidualnych. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które podnoszą komfort życia i korzystania z domów i obiektów firmowych. Niżej opiszemy kilka popularnych usług, świadczonych przez nasze przedsiębiorstwo.

Instalacje elektryczne to podstawowa działalność naszej firmy. W ramach tej oferty wyróżniamy projekty, wykonanie oraz pomiary instalacji elektrycznych. Montujemy punkty elektryczne, oświetlenie uliczne i domowe. W ramach instalacji elektrycznych oferujemy także montaż alarmów w Olsztynie, monitoringu, domofonów i wideofonów, sieci IT, czy zbiorczej instalacji TV.

Kolejna istotna odnoga naszej działalności to automatyka bram w Olsztynie. W ramach tej usługi oferujemy wykonawstwo bram automatycznych różnego rodzaju. Mogą to być bramy skrzydłowe do posesji, bramy segmentowe do garażu, czy też bramy przemysłowe. Nasi specjaliści posiadają niezbędne uprawnienia i certyfikaty do wykonywania bram enomowanych producentów, takich jak Nice czy Krispol.

Wśród zyskujących popularność usług wyróżnić można montaż mechanicznej wentylacji z rekuperacją w Olsztynie i okolicach. Tego typu wentylacja zapewnia wysoki komfort w lokalach oraz zmniejsza koszty ogrzewania.

Media System Olsztyn to ekipa pasjonatów, którzy kompleksowo sprawią, że Twój obiekt będzie bardziej komfortowy i bezpieczny. Na naszej witrynie internetowej znaleźć możesz zdjęcia z realizacji, szczegółowy opis każdej oferty, artykuły branżowe oraz dane kontaktowe. Dowiedz się więcej o nas, skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i śledź nasze poczynania w social mediach.

Zachęcamy do kontaktu klientów z Olsztyna i okolic.