1 września, 2020

Producent siatki ogrodzeniowej

By mailbymail

Firma SIAT STAL to producent siatki ogrodzeniowej i sprzedawca systemów ogrodzeniowych. Naszą działalność prowadzimy nieprzerwanie od roku dwutysięcznego trzeciego, a nasza baza dystrybucyjna zlokalizowana jest w Łomży, woj. podlaskie. Poza działalnością lokalną posiadamy sklep e-commerce z artykułami do grodzenia posesji.

W zależności od potrzeb każdy produkt w naszym e-commerce można spersonalizować przez dobór wymiarów, koloru czy rodzaju wykończenia. Poniżej prezentujemy najciekawsze produkty z naszego sklepu online.

Siatka metalowa to główny produkt w naszym sklepie. Dzielimy je na siatki ocynkowane i powlekane. Możemy też wydzielić siatki zgrzewane, ozdobne, hodowlane, czy leśne.

Kolejnym popularnym produktem są panele ogrodzeniowe oraz pasujące do nich słupki ogrodzeniowe, podmurówka i akcesoria montażowe.

Innym wartym uwagi produktem z naszego e-commerce są maty taśmy osłonowe, druty ogrodzeniowe oraz sztachety blaszane.

Liczba sprzedawanych produktów jest niezwykle duża, dlatego służymy fachowym konsultingiem przy doborze odpowiednich produktów ogrodzeniowych.

Nasze materiały sprawdzą się idealnie do ogrodzenia zarówno posesji prywatnych, jak i firmowych, czy ogromnych terenów przemysłowych.

W naszym e-sklepie warto zwrócić uwagę na działy Bestsellery oraz Promocje, w których przedstawiamy produkty, które są wyjątkowo popularne oraz mają konkurencyjne ceny.

Przesyłki wysyłamy usługą kurierską na terenie całej Polski, pracują dla nas przewoźnicy DHL i DPD, a palety JASFBG. Możliwy jest także odbiór osobisty na terenie naszego centrum stacjonarnego w Łomży. Autoryzowane płatności w naszym sklepie online dostarcza firma Przelewy24.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.