21 maja, 2021

Adwokat kościelny

By mailbymail

Rozwód kościelny, a rozwód cywilny to dwie odrębne sprawy. Taki drugi powoduje, że małżeństwo formalnie przestaje istnieć zgodnie spośród literą obowiązującego prawa. Stwierdzenie rozwodu odbywa się przed obliczem sądu właściwego dla zamieszkania strony wnoszącej o rozstanie. Tylko że stwierdzenie nieważności spośród punktu widzenia cywilnego nic nie przemienia w obliczu kościoła. Rozwodnicy w obliczu Boga ciągle są małżonkami.
Chyba, że wniosą oni o przeprowadzenie rozwodu kościelnego. Formalnie komunikuje się bardziej o stwierdzeniu nieważności małżeństwa. Procesie, jaki może ciągnąć się latami, lecz osiągnięte rezultaty są w stanie zadowolić choćby najbardziej niecierpliwe osoby. Skoro ktoś chciałby skorzystać spośród możliwości przeprowadzenia niniejszego rozwodu, powinien zgłosić się do naszej kancelarii. Adwokat kościelny Kraków będzie Was cały czas wspierał w niniejszym procesie, jaki doprowadzi do stwierdzenia nieważności małżeństwa.
Kancelaria przygotowuje nie tylko właściwe dokumenty, lecz dba o to, żeby wszystkie elementy zostały przeprowadzone krok po kroku w właściwy sposób. Podstawą jest ustalenie przyczyn rozpadu związku małżeńskiego, które pozostaną wpisane do właściwiej skargi, jaka pozostanie złożona do sądu.